Kontakt

Kontor och lager

Törnebyvägen 5
392 41 Kalmar

Kontaktuppgifter

info@scenteknik-kalmar.se

 

Ring gärna vår växel så kopplar vi dig rätt!
0480-231 95
Henrik Ekholm – VD & tekniker

henrik@scenteknik-kalmar.se
070-975 89 56

Dan ”Svarten” Ossiansson – Tekniker, logistik- & lageransvarig

svarten@scenteknik-kalmar.se
070-320 18 71

Pär Friborg – Tekniker

par@scenteknik-kalmar.se
0709-79 84 99

Pär ”Pärlan” Lundgren – Tekniker, dekor

par.lundgren@scenteknik-kalmar.se
070-861 01 72

Henrik Johnsson – Tekniker

henrik.johnsson@scenteknik-kalmar.se
072-152 82 45

Anton Göransson – Tekniker, ansvarig Kalmarsalen

anton@scenteknik-kalmar.se
070-861 02 18

Sebastian Hyrsky – Tekniker, projektledare

sebastian@scenteknik-kalmar.se
070-048 48 07

Johan Svensson – Tekniker, dekor, scen

johan@scenteknik-kalmar.se
073-155 36 95

Mikael Heurlin – Installatör

mikael@scenteknik-kalmar.se
072-152 82 46

Sofia Ekholm – Ekonomi & administration

sofia@scenteknik-kalmar.se
070-732 51 73